Komplexná stavebná činnosť

Služby

Naša firma ponúka spoľahlivé služby v odbore stavebníctva. Či už sa jedná o výstavbu alebo rekonštrukciu našim zákazníkom navyše zaisťujeme komplexné služby: kompletnú projektovú a architektonickú prípravu diela, inžiniersku činnosť a realizáciu celej stavby „na kľúč“.

 

V prípade potreby vieme zabezpečiť aj výhodné financovanie Vášho projektu. 

 

Stavby

Pri realizácii stavieb Vám môžeme zabezpečiť projektovú dokumentáciu, zaistiť všetky administratívne úkonov a hlavne samotnú realizáciu stavby. Stavebné práce sú vykonávané remeselníkmi a pracovníkmi s praxou a sú pod stavebným dozorom. 

 

Rekonštrukcie

Ponúkame moderné a príjemné bývanie pre každého. Ak sa rozhodnete pre rekonštrukciu, pomôžeme Vám s návrhom stavebnej časti. Používame moderné postupy a kvalitné materiály. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať alebo poradiť v oblasti stavebníctva, neváhajte nás kontaktovať. 

 

Zateplenie

Zateplenie fasád objektov predstavuje významné zníženie energetickej náročnosti ich prevádzky. Pri zatepľovaní používame výlučne certifikovaný zatepľovací systém, ktorý je aplikovaný vyškolenými pracovníkmi.    

Vyhľadávanie

Kontakt

OB-BELSTAV, s.r.o. Olešná 500
023 52 Olešná
+421 905 226 087

Stavby

08.03.2014 18:39

Rodinné stavby

Nemalý podiel na objeme nami zrealizovaných prác má práve výstavba rodinných domov. Od základov realizujeme stavbu rodinných domov na kľúč aj rodinnú výstavbu domov používaných na rekreáciu, vrátane dodávok materiálov. Ponúkame tiež výstavbu bytových domov pre developerské spoločnosti v širokom...
08.03.2014 18:37

Priemyselné stavby

Ponúkame realizáciu jednoduchých priemyselných a poľnohospodárskych stavieb, vrátane rekonštrukcie viacpodlažných administratívnych a hospodárskych budov.